Часті питання прокату автомобілів

У цьому розділі ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, які задають клієнти при оренді автомобіля. Нагадаємо, що у нас специфічний прокат із ухилом на спортивні та екзотичні автомобілі. На нашому сайті найбільший вибір кабріолетів та інших ексклюзивних автомобілів у Києві та Україні.

Які автомобілі можна взяти в оренду?

Всі представлені у нас на сайті автомобілі можна взяти в оренду, але найбільше специфіка нашого прокату - це спортивні автомобілі та кабріолети. Ці автомобілі дарують незабутні враження та емоції. Цього року ми закриємо всі питання щодо американських авто, а наступного року дістанемося до Італії.

Чому варто звернутися до нас?

Власний парк і всі авто знаходяться в одному місці, можна прийти і на місці вибрати автомобіль. Усі автомобілі у відмінному стані. Автомобілі застраховані за програмою КАСКО Найбільший вибір кабріолетів та спортивних авто в Україні. Подача спортивних авто до будь-якої точки країни. Цілодобова підтримка клієнтів.

Як орендувати авто?

Оренда авто у Києві дуже просто. Щоб орендувати автомобіль у нашій компанії, Вам потрібен:
1. Паспорт,
2. Посвідчення водія,
3. Сума депозиту
4. Бажання. Далі все дуже просто: визначаєтеся з авто який Вам сподобався, наприклад, кабріолет Jaguar F-Type. Телефонуйте на номер 0966200200. Уточнюєте, на які числа Вам потрібен автомобіль. Скидаєте документи на Viber, пошту або ін. Ми підтверджуємо видачу авто і Ви можете забрати автомобіль у нас на офісі або вказати адресу, куди доставити авто. Під час зустрічі підписуємо договір, оплачуєте послуги та вносите депозит. Після закінчення терміну оренди автомобіля ми повертаємо депозит, якщо Ви не зашкодили авто.

Скільки коштує?

Вартість оренди вказана під кожним авто в табличці. Розписано оренду авто від 1 до 30 днів. Ціна відповідно змінюється від кількості днів. Так наприклад, якщо ви бронюєте Ford Mustang кабріолет на 1 добу він коштує 250 $, якщо на 11 діб, то ціна за добу 150 $, а якщо більше місяця ціна 95 $ добу. Там же в табличці вказано і заставу, яку необхідно заплатити за автомобіль.

Часті питання прокату автомобілів - оренди кабріолету, спорткара, екзотичних авто в Києві та всій Україні за вигідними цінами ☎ 096 6 200 200 ✔.