Умови прокату автомобілів

У компанії Exotic Cars Ukraine Ви можете орендувати автомобілі VIP класу як з водієм, так і без. Представлені в нашому парку автомобілі є дорогими та унікальними. Тому ми маємо кілька вимог до клієнта, який хоче орендувати спорткар, кабріолет або інший автомобіль без водія. У разі невідповідності умовам прокат автомобіля без водія Ви можете орендувати авто з водієм, яке можливе без жодних умов.

Орендар:

Вік - від 23 років; Стаж водіння – від 3 років.

Вік і стаж може бути меншим за заявлений ( вік 21 рік і стаж 2 роки ), за умови, що буде внесено подвійний депозит на авто. Депозит повертається одразу після повернення авто у належному стані. Так само, якщо Ваш вік та стаж менш зазначеного у вимогах, то Ви можете орендувати авто на тест драйв з нашим інструктором погодинно.

Документи:

Чинне водійське посвідчення, паспорт, ІПН.

Заставна сума:

Залежить від вартості автомобіля від 1000 до 5000 $.

Заставна вартість за автомобіль розраховується 5% вартості автомобіля. Чому саме 5%? Оскільки всі наші автомобілі застраховані за КАСКО (повна страховка) і у нас франшиза за договором страхування дорівнює 5%. Тому сума, що утримується при настанні страхової події, дорівнює 5%. Ця сума при ДТП лягає на орендаря. Збитки, що дорівнює сумі менше 5% відшкодовується із застави. Тобто. дрібні подряпини, вм'ятину, скло, фари відшкодовуються із заставної суми. Найбільші ушкодження покриває страховка. Також пошкодження салону, м'якого даху на кабріолетах відшкодовується із застави.

Добовий пробіг:

спорткари та кабріолети - 200 км; седани та джипи - 300 км.

Перепробіг оплачується додатково. Перепробіг розраховується так: сума оренди ділиться на км. Загалом якщо прокат Ford Mustang день коштує 150 $, то перепробіг розраховується 150 $ / 200 км = 0.75 $ км. І Вам потрібно доплатити 0,75 $ за км пробігу. Бензин, паркування, штрафи за порушення правил дорожнього руху клієнт оплачує самостійно. При злісному порушенні правил дорожнього руху компанія має право припинити договір достроково. Заборонено сідати за кермо у нетверезому стані! Безкоштовно разово можна скористатися послугою тверезого водія. Наш співробітник приїде, забере авто та пережене за адресою.

Територія:

Україна;
Виїзд за межі країни можливий за попереднім погодженням.

Нагадаємо, що ми спеціалізуємося на прокаті спортивних автомобілів та кабріолетів у Києві та Україні. Всі представлені спорткари ми доставляємо в будь-яку точку України. Доставка авто розраховується 1 $ км.
Величезне прохання до наших клієнтів, дотримуватись правил дорожнього руху. Дбайливо ставиться до орендованих автомобілів. Ми натомість обіцяємо постійним клієнтам робити непристойно великі знижки на оренду кабріолетів та спортивних авто.
Всі наші автомобілі знаходяться у відмінному технічному стані. Парк автомобілів постійно оновлюється. У квітні 2021 року у нас з'являться Dodge Challenger 6.4 і 3.6, 2020, Ford Mustang 2019.
Якщо вищенаведені умови до Вас підходять – можете сміливо залишати заявку на прокат авто без водія та наші співробітники зв'яжуться з Вами найближчим часом для подальшого діалогу, підписання договору та видачі автомобіля.

Умови прокату автомобілів, оренди кабріолету, прокат спорткара та екзотичних авто в Україні за вигідними цінами ☎ 096 6 200 200 ✔.