седан Tesla Model 3

Орендувати седан Tesla Model 3

Термін оренди
Ціна
1 день
150 $ на день
2-3 дні
130 $ на день
4-15 днів
110 $ на день
16-30 днів
90 $ на день
30+ днів
70 $ на день
Застава
2000 $

Опис та характеристики седан Tesla Model 3

Tesla Model 3 на прокат

Tesla - американський виробник електрокарів, передова компанія в галузі транспортних технологій. Сьогодні чи не кожна людина мріє про автомобіль цієї марки. І щоб покататися на такому, необов'язково бігти в автосалон, адже завжди є можливість взяти Тесла на прокат!

Tesla Model 3 - це новітній седан у лінійці автовиробника. За великим рахунком, він є наступником культової Tesla Model S, першого масового автомобіля на ринку розкішних електрокарів, оскільки ввібрав від неї найкращі інженерні рішення в галузі електротранспорту. Теславську "трійку" позиціонують як бюджетне авто, однак це не означає, що вона якимось чином поступається в продуктивності.

Взявши на прокат Tesla Model 3 в нашій компанії, ви отримаєте одну з найпотужніших версій цієї моделі - Dual Motor. Такий автомобіль оснащений двома моторами, в сукупності вони видають близько 350 сил. А враховуючи миттєвий крутний момент, який генерують електродвигуни, автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год лише за 4,6 секунди!

Хоча настільки ураганна динаміка вимагає максимальної концентрації за кермом, у вас все ж буде час на ознайомлення з незвичайним внутрішнім оздобленням автомобіля. Інтер'єр Tesla Model 3 вражаюче мінімалістичний. Передня панель повністю позбавлена будь-яких кнопок (за винятком двох коліщаток прокрутки на кермі). Центральним елементом салону є масивний екран, який дає змогу керувати більшою частиною функцій машини і виводить всю необхідну інформацію. Ба більше, в даному випадку він виступає ще й приладовою панеллю автомобіля!

Прокат електромобіля - це доволі специфічна, але дуже цікава та захоплива річ. Орендуйте Tesla Model 3 у нашій компанії та вдарте електрикою по дорогах!

Чому варто взяти на прокат Tesla Model 3

Продуктивність. Незважаючи на те, що це "бюджетний" седан, він сміливо претендує на звання спорткара - завдяки потужним і тяговитим моторам та низькому центру тяжіння (власне, його забезпечує батарея, що знаходиться в підлозі).

Еко-свідомість. Model 3 працює набагато швидше і чіткіше за свої бензинові та дизельні аналоги, але при цьому викидає в атмосферу 0% шкідливих речовин.

Управління. Електрокар має дуже легку підвіску, яка працює в унісон з інтелектуальною силовою електронікою. Цей тандем забезпечує максимальний контроль над автомобілем.

марка
Tesla
модель
Model 3
тип кузова
седан
колір
Серый
потужність
60
макс. швидкість
210
привід
Полный постоянный
розгін 0-100 км/год
5.6
паливо
Электро
витрати палива
354
оцінна вартість (новий)
45000
оцінна вартість (б.у.)
38000